İptal Ve İade Koşulları

Garanti ve İade Şartları 

 

DEPAR TİCARET MEHMET ALİ KARA alışveriş sitesi olan www.ambalajnoktasi.com üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler imalatçı ve ithalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız fatura, bu ürünler için garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple tarafımızca sizlere yollanacak olan faturaları lütfen özenle saklayınız.

1. Cayma Hakkı
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile info
@ambalajnoktasi.com   adresine gönderiniz. DEPAR TİCARET MEHMET ALİ KARA  iletişim kanallarımıza gönderdiğiniz e-mail veya faksın iletilmesi sonrasında sizinle temasa geçecek, ürünlerin iade süreçleri hakkında sizleri bilgilendirecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada tarafımıza geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları sizin tarafınızdan karşılanacaktır.

2. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.  Ürünün iadesi ancak varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

3. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@ambalajnoltasi.com adresine gönderiniz veya DEPAR TİCARET MEHMET ALİ KARA  iletişim kanalları ile irtibata geçiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları sizin tarafınızdan karşılanacaktır

 

· Kesilerek satılan, özel siparişle satılan, renk makinesi ile yapılan ürünlerin iadesi yoktur.

· Şirket adına alınan ürünlerin iadesinde yasal olarak iade faturası getirilmesi gerekmektedir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır. 

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. 

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* Kişiye  özel ürünlerde müşteriden son haliyle onay alındığı için kişiye özel ürünlerin  iadesi kabul edilmemektedir.

* Ürün İadesi kargo ücreti müşteriye aittir

* Kesilerek satılan, özel siparişle satılan, renk makinesi ile yapılan ürünlerin iadesi yoktur.

* Şirket adına alınan ürünlerin iadesinde yasal olarak iade faturası getirilmesi gerekmektedir.

* Kargo firması tarafından adresinize gönderilen siparişinizi keyfi olarak kabul etmemeniz durumunda kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenecektir.

 

3D Secure - Güvenli Ödeme

3D Secure - Güvenli Ödeme